Teras Kapama Sistemleri

Teras kapatma ; üstü açık terasların ve mekanların, çelik konstüriksüyon gövde veya ahşap gövde direkler kullanılarak iskelet yapı oluşumundan sonra Cam,Şingıl mebran veya Pergola Tente malzemeler ile kapatılma uygulamasıdır. Dikey olarak kalan bölümler (ön ve yan cepheler) cam sistemleri kullanılarak tamamen kapatılmaktadır.

Teraslar bu sayede kullanışsız bir alan olmaktan kurtulmakta ve yaşam alanlarına dönüşmektedir. Ayrıca teraslı dairelerin genelde ısınma ve su yalıtım sorunu vardır ve dışardan gelen soğuk ortamı doğrudan etkiler. Bu nedenle ortamda bulunan ısı değeri düşer. Kış ve sonbahar aylarında daha sıcak ve ferah bir ortamda bulunmanızı sağlar.

Pergola ile Gelen Modern Çözümler

Havuz Kapama Sistemleriyle Havuzunuz Hem Güvenli Hem Temiz

Otomatik havuz güvenlik panjurlarıyla gözünüz arkada kalmasın. Tek tuşla havuzunuzu ister kapalı ister açık hale getirin. İçiniz ferah kalsın. Sizlere sunduğumuz güvenlik panjuru çeşitlerinden dilediğinizi seçin, bir günlük montaj işlemiyle havuzunuzu bir güvenlik problemi olmaktan çıkarın.

Havuz güvenlik panjuru gövdesinin boşluklu yapısı sayesinde su yüzeyinde yüzerek ilerler. Yaklaşık bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde havuzunuzu tek düğmeyle kapalı hale getirir. Kapalı haldeyken metrekare başına yaklaşık 150 metrekare yük taşır.

Havuz Güvenlik Panjurunun Avantajları Nelerdir?

-Havuz Güvenlik Panjuru bir dakikadan daha kısa bir süre içinde açılır ve kapanır.

-Güvenlik Panjurları Mondial Piscine bünyesinde Fransa’nın Le Mans bölgesinde üretilir.

– NF 308 güvenlik sertifikasına sahiptir.

-4 yıl garantilidir.

-Renk seçenekleri mevcuttur.

-Mevcut havuzlara herhangi bir yıkım kırım gerektirmeksizin uygulanır.

-Elektrikli, manuel, güneş enerjili ve bataryalı sistem seçenekleri mevcuttur.

-Kullanım maliyeti yok denecek kadar azdır.

-Ürün 24V enerji ile çalışır, ürünle birlikte gelen transformatör 220V’u 24V’a düşürerek ürünü çalıştırır.

-Ekolojik ve enerji dostudur.

-Son derece estetik bir üründür.

-Kapalı halde metrekare başına 150 kg yük taşır

Infrared Isıtıcılar

Her anı Sıcak yaşamak için.Yaşam alanlarınıza Sıcak değerler katacak.Zarif tasarımı ile mekanlarınızada bütünlük arz edecek.Özel Karbon Flament’in içinde bulunan Nano Htg sayesinde ısıyı çabuk iletir.Nano Htg sayesinde benzer ürünlere göre %35-40 daha az enerji tüketir ve benzer ürünlerin ısı verimine göre %35-40 ısı verimi daha fazladır.sıcaklığın kontrolünü termostat sağlar ve enerji tüketimini kontrol altında tutar.Duvara Montajı kolaydır.Şık tasarımı ve hafif oluşumu sayesinde yarı açık mekanların her yerinde kulanılabilir.

– Kumanda ile kontrol

– Devrilme Emniyeti

– 2 Kademeli Sistem

* Dik kullanım için özel model

* Duvar montaj yada ayak ile yatay kullanım için özel model